Partnerzy i sponsorzy Eco Run

 Partnerzy

Rotaract to międzynarodowa organizacja zrzeszająca młodych ludzi w wieku od 18 do 30 lat, którzy chcą działać na rzecz innych i poprawić warunki życia w swoim otoczeniu. Członkowie Rotaractu angażują się w różnego rodzaju działania charytatywne i społeczne, takie jak pomoc dzieciom z ubogich rodzin czy osobom starszym i potrzebującym. Organizacja działa w ponad 170 krajach na całym świecie i skupia ponad 200 tysięcy członków.

Członkowie Rotaractu rozwijają swoje umiejętności liderskie, zawodowe, negocjacyjne oraz językowe poprzez pracę na rzecz innych i udział w programach międzynarodowych2.


Fundacja Eko Przyjazna powstała z myślą o ekologii, ale działa również na niwie społecznej świadcząc usługi społeczne dla lokalnych społeczności w tym :

* usługi opiekuńcze dla osób starszych i niepełnosprawnych

* usługi wytchnieniowe dla opiekunów faktycznych osób zależnych

* organizuje akcje ekologiczne

* organizuje warsztaty ekologiczne

* prowadzi warsztaty dotyczące opieki nad osobami zależnymi w warunkach domowych

* prowadzi działania integracyjne dla osób w różnym wieku

* odkaża metodą zamgławiania placówki użyteczności publicznej w których wystąpiło ognisko Covid-19 tj. szkoły, przedszkola, żłobki.


SISU Sport to producent odzieży sportowej dla ludzi lubiących wyzwania. Sisu to znacznie więcej niż producent odzieży sportowej - to przede wszystkim styl życia w zgodzie ze swoim umysłem oraz ciałem. To aktywny tryb życia, pokonywanie swoich słabości i determinacja w dążeniu do celu.

Sponsorzy

Fruit to go zajmuje się dostarczaniem świeżych owoców dla firm i biur. Ich celem jest zapewnienie pracownikom składników odżywczych, których jest pełno w warzywach i owocach.

Firma Dulcet sp.j. to zaufany dostawca paliw na terenie województwa kujawsko-pomorskiego. Posiada cztery stacje paliw zlokalizowane przy głównych drogach krajowych. Dostarcza także hurtowo olej napędowy bezpośrednio do przedsiębiorstw i gospodarstw rolnych transportem własnym.

Firma Art Dol zajmuje się mechaniką pojazdową, sprzedażą opon, oraz klimatyzacjami.

Firma Eskulap Automaty Vendingowe zajmuje się dystrybucją automatów vendingowych (sprzedających), kawowych oraz z przekąskami w zakładach pracy, szkołach czy biurach

Gabinet Weterynaryjny "Sfinks" znajduje się w Osielsku przy ul. Bałtyckiej 34. Świadczą usługi lekarsko-weterynaryjne dla zwierząt towarzyszących. Lekarze specjalizują się w dermatologii weterynaryjnej oraz leczeniu zwierząt egzotycznych.

Kujawsko-Pomorski Oddział Okręgowy PCK koordynuje działania Oddziałów Rejonowych PCK w województwie kujawsko-pomorskim. Prowadzi jednocześnie działalność pomocową i edukacyjną na terenie Bydgoszczy i powiatu bydgoskiego.

Zakład Aktywności Zawodowej jest placówką, której ustawowym zadaniem jest rehabilitacja zawodowa, społeczna i lecznicza osób niepełnosprawnych, jest rozwiązaniem prawnym wprowadzonym ustawą o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych

Prowadzi usługi: Reklamowe, Krawieckie, Rękodzielnicze, Porządkowe i Pielęgnacyjne Terenów Zielonych, Transportowe i Cateringowe

Wypożycza: Naczynia, Stoły, Krzesła i Obrusy

Wynajmuje: Salę gimnastyczną

Misją fundacji Emaus jest wspieranie i rozwój kulturalny dzieci i młodzieży oraz osób starszych. Poprzez ich pasje: rękodzieło, ceramikę, stolarstwo, różne formy pracy z drewnem, pokazują możliwości tworzenia pięknych i unikatowych rzeczy.

Głównym celem działania Fundacji jest promocja ekologicznego chowu gęsi w celu uzyskania zdrowego, wartościowego mięsa i tłuszczu oraz promocja puchu i pierza od białych gęsi pozyskanego po uboju, które są produktami naturalnymi i posiadają najwyższą na świecie sprężystość. Propagujemy chów gęsi w naturalnych, ekologicznych warunkach w stadkach do 300 sztuk, żywionych gospodarskimi paszami oraz wypasanych swobodnie na pastwiskach i łąkach. Fundacja w tym zakresie prowadzi na szeroką skalę szkolenia i wykłady dla hodowców, oraz pośredniczy w nabyciu ekologicznych piskląt.

W swojej ofercie posiada m.in.

 Fundacja Pro Omnis działa w regionie od 13 lat. Zajmuje się dziećmi, młodzieżą i seniorami. Prowadzi dzienne domy pobytu w Bydgoszczy i w Toruniu, organizuje ciekawe wydarzenia skierowane do seniorów i ich rodzin oraz przyjaciół, opiekunów i sąsiadów. Fundacja zbiera pieniądze dla potrzebujących, zdobywa granty i pracuje z ludźmi i dla ludzi. Prowadzi Klub JARek – świetlicę dla dzieci i młodzieży, gdzie rozwijane są pasje dziecięce.

Express Wax Salon Depilacji Woskiem - profesjonalne studio depilacji woskiem

ul. Podolska 1, 85-055 Bydgoszcz

 Przedsiębiorstwo społeczne Talerz Pro Omnis specjalizuje się w usługach cateringowych. Codziennie gotuje około 1800 posiłków w swoich kuchniach i zakładach produkcyjnych w Bydgoszczy i w Toruniu. Chętnie współpracuje z placówkami oświatowymi i żłobkami. Nasi specjalni klienci to pacjenci hospicjów i szpitali. W zakładzie produkcyjnym w Toruniu przygotowuje wyroby, które można kupić w sklepach naszego regionu.

 

 Fundacja Na Dziko zajmuje się ochroną pszczół i innych owadów zapylających, zwiększania ich populacji oraz stwarzania dla nich odpowiednich warunków środowiskowych. Prowadzi warsztaty dla dzieci, młodzieży i seniorów o tematyce ekologicznej.

 

 

Z dbałością o najmniejszy szczegół tworzymy unikatowe świece zapachowe z naturalnego wosku sojowego. Ręczne wykonanie niesie za sobą ich oryginalność i niepowtarzalność. Wygląd naszych świec wykracza designem poza to, co mamy okazję spotykać na rynku –tworzymy świece zarówno w pojemnikach szklanych jak i wolnostojące, okolicznościowe i promocyjne.

 

 

"..ceramika idealnie niedoskonała..ulepiona z miłości do natury i piękna.." . Nebride Ceramic Studio to mała pracownia ceramiczna działająca pod skrzydłami fundacji Emaus w Toruniu, prowadząc warsztaty ceramiczne zarówno dla dzieci jak i dorosłych oraz tworząc niepowtarzalne rękodzieło.  

 

 

Uczymy prawidłowego odżywiania i zmiany nawyków żywieniowych. Pomagamy schudnąć, utrzymać efekt, poprawić samopoczucie oraz zwiększyć poziom energii. 

Na naszym stoisku będziemy robić wstępne pomiary składu ciała z krótkim omówieniem, konkursy i loterie gdzie będzie można wygrać nagrody. Będzie można posmakować naszych napojów izotonicznych.

 

 

Twoja-naklejka.pl to firma zajmująca się projektowaniem, wytwarzaniem oraz dystrybucją naklejek samoprzylepnych. Na ich stronie internetowej można znaleźć szeroki wybór naklejek z różnymi motywami i wzorami, w tym naklejki na ściany, naklejki na samochody, naklejki na drzwi i wiele innych. Firma oferuje również możliwość zamówienia naklejek z własnym projektem lub zdjęciem. Na ich stronie internetowej można znaleźć więcej informacji na temat oferowanych produktów i usług.

 

 

Stoisko z rękodziełem. 

Tworzę saszetki nerki plecaczki i Przytulanki króliczki Tilda 

Pracownia Lwicy

 

 

Przedszkole Bajka to niepubliczne przedszkole w Bydgoszczy. Znajduje się ono przy ulicy Szczęśliwej 7. Na stronie internetowej przedszkola można znaleźć informacje o ofercie edukacyjnej oraz o tym jakie zajęcia dodatkowe są oferowane dzieciom. W ofercie przedszkola znajdują się między innymi zajęcia na basenie.